• Hakkımızda

  Trafikteki uygulamalarının günden güne gelişmesi ve özellikle denetimlerin elektronik sistemlerle yapılması Emniyet'in yükünü büyük oranda azalttı. MOBESE kameraları sayesinde ülke genelindeki trafik akışları takip altına alındı. Birçok trafik kazası böylece önlendi veya kameralar sayesinde kaza sonrası önlemler arttırıldı. Bunu yanında trafik düzenleme işaretleri ve ekipmanları sayesinde de gerek bireysel gerekse toplu taşımada Avrupa ülkeleri ile aynı standartlarda araç kullanma rahatlığını ve güvenirliğini sağladık. Firmamız yurt dışındaki benzer uygulamaları da baz alarak en yeni trafik ekipmanlarını ve düzenleyicilerini sizlerin beğenisine sunar. İster toplu alımlarda ister bireysel kullanımlarda, otoparkınızın, kapınızın önünün, site içerisinde trafik akışının, araç geçişlerinin ve yaya kullanımına uygun düzenlemesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  "Atrafik" bir ARMA Kontrol Sistemleri markasıdır. Şirketimizin hedefi; yapmış olduğumuz araç geçiş ve yaya geçiş projelerinde trafik ekipmanları ve düzenleyicilerinin kullanımını arttırarak trafik kurallarına uyma bilincini arttırmak ve trafikte gerek araç gerekse yayalar için başkalarının haklarını ihlal etmemelerini sağlamaktır.

  2006 yılından itibaren Arma Kontrol Sistemleri olarak üretici kimliğimizle sürdürdüğümüz faaliyetlerimize Atrafik markası ile bir yenisini ekleyerek siz değerli müşterilerimize araç ve yaya geçişlerinde sağladığımız elektronik ve mekanik sistemler yanında ihtiyaç duyabilecekleri trafik malzemelerinin de tedariğini sağlamaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerde kullandığımız Bariyer Sistemleri, Hareketli Mantar Bariyerleri, Yol Kapama Blokları (Road Blocker), Yer Tuzakları, Ücretli Otopark Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri, Otomatik Geçiş Sistemleri, Turnikeli Yaya Geçiş Sistemleri, Kişisel Park Bariyerleri yanı sıra firmamızdan Delinatörler, Uyarıcı Levhalar, Yol Sınırlayıcı Ekipmanlar, Reklam Levhaları, Koniler, Hız Kesiciler, Köşe Kolon Koruyucular, Araç Stoperleri, Yatar ve Çıkar Direkler ve daha bir çok Trafik ekipmanı ve malzemesini firmamız %100 yerli üretim garantisi ile sizlere sunmaktadır.

  • YOLLARDAKİ SARI BANTLAR

   YOLLARDAKİ SARI BANTLAR GÖRME ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN ZORLANMADAN YÜRÜYEBİLMELERİ İÇİNDİR LÜTFEN BU YOLLARI KAPATACAK ŞEKİLDE ARAÇ PARKETMEYELİM BU BANTLARI İŞKAL ETMEYELİM EDENLERİ UYARALIM İZİN VERMEYELİM Devamı...

  • TRAFİK LEVHALARI BİLİNMİYOR!

   1.478 denek üzerinde yapılan ‘trafik levhaları’ anketinden çarpıcı sonuçlar çıktı. Buna göre trafik güvenliği için büyük önem taşıyan 39 levhadan sadece 12'sinin anlamı biliniyor. Devamı...